Evka-3 Çilingir 7/24 Acil 0533 317 33 41​

Evka 3 Çilingir Hizmetleri Ne Kadar Sürede Tamamlanır?

Bornova  Evka 3 çilingir hizmetlerinin tamamlanma süresi birbirinden farklıdır. Bu durum işlerin zorluğuna ve yoruculuğuna göre değişmektedir. Örnek olarak çelik kapı açmak normal kapılardan daha zor olduğu için bu işlemlerin süresi daha uzundur. Evka-3 çilingir hizmetlerinde öncelikle müşterilerimiz bizimle iletişime geçer ve adres bildirir. Kapı açma işlemleri için hızlı bir şekilde bölgeye intikal eder ve gerekli hizmeti sağlarız.

Müşterilerimiz 7/24 çilingir hizmeti için 7 gün 24 saat, gece gündüz demeden bizimle iletişime geçebilir. Amacımız hem uygun fiyatlı hem de kaliteli hizmet sunmaktır. Evka-3 çilingir hizmetleri için yıllarını bu işe adamış, çıraklıktan yetişme profesyonel ustalarla çalışmaktayız. Ustalarımızın hepsi bu işin belgesini almıştır. Bu doğrultuda müşteri memnuniyetine önem gösteren ustalarımızdan gurur duyduğumuzu söyleyebiliriz. Ne kadar kaliteli ve işinin ehli bir firma olduğumuzu bizimle daha önceden çalışan müşterilerimizin yorumlarına bakarak anlayabilirsiniz.

 Biz firma olarak Evka-3 bölgesindeki çilingir hizmetleri için her daim hazırda bir usta bulundurmaktayız. Gün içinde zaten bütün ustalarımız aktif bir şekilde çalışmaktadır. Gece vakitleri içinse yine nöbetçi usta bulundurmaktayız. Bornova çilingir hizmetleri için haftalık nöbetçi usta çizelgesi hazırlamaktayız.

Bu listeler ustalarımızın müsait oldukları günlere göre değişebilir. 7/24 çilingir hizmeti için bizi arayan müşterilerimize net olarak ne kadar sürede geleceğimizi söyleyemiyoruz. Çünkü bize verilen adresin neresi olduğunu her zaman tam olarak bilemiyoruz. Fakat yine de en fazla 10-20 dakika gibi bir sürede adrese ulaşabileceğimizi söyleyebiliriz. Bize bildirilen sorunun halledilme süresi de işe göre değişkenlik göstermektedir. Hizmetin tamamlanma süresi ise ortalama 15 dakikadır.

Çilingir Fiyatları ve Hizmetleri

Çilingir servisi fiyatlarını belirleyen etkenlerden biri servisin hangi hizmet türünde yapıldığıdır. Hizmet türlerinden bazıları kapı kilidi açmak, anahtar çoğaltmak ve araç kilidi açmaktır. Diğer etkenler ise mesafe, yol, zaman ve işin yoruculuğudur. Firmamıza uzak yerlerdeki adreslere fazladan yakıt masrafı yaptığımız için ücret daha fazla olmaktadır. Yakın adreslerde ise ücret çok daha azdır. İşin yoruculuğu ve zorluğu da doğrudan ücreti etkileyen etkenlerden biridir.

 Hizmetler hakkında net fiyat bilgisi vermek mümkün değildir. Fakat müşterilerimiz ön bilgi istediği zaman yardımcı oluruz. Kapı kilidi açma hizmetlerinin ücreti 250 TL ile 500 TL arasında değişmektedir. Çelik kapılarda bu ücret daha fazla olmaktadır. Ücreti belirleyen farklı bir etken ise kapının kilitli ya da kilitsiz olmasıdır. Kilitli kapılar çok daha zor açıldığı ve daha fazla zaman aldığı için bu kapıların ücreti daha fazla olmaktadır.

Ayrıca kilit değiştiği zaman bu durum ek ücret kapsamına alınır ve ücret artar. Bu sebeple ustalarımız kapı kilitli olduğu zamanlarda kilidi kırmadan açmak için ellerinden geleni yaparlar. Çünkü müşterilerimizin ek bütçe oluşturmasını istemeyiz. Kilitsiz kapılar ise 5 dakika gibi kısa bir sürede fazla güç kullanmadan açılabilir. Bu sebeple söz konusu hizmetin ücreti azalır.

Evka-3 Çilingir Hizmetleri Haftanın Hangi Günlerinde Verilir?

Evka-3 çilingir hizmetleri Pazar günü dâhil olmak üzere haftanın her günü verilmektedir. Yani bizim için hafta sonu tatili gibi bir durum söz konusu değildir. Pazar günlerinde de büyük bir özveriyle hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Ayrıca özel günlerde ve tatil günlerinde de Bornova çilingir hizmetlerini vermeye devam etmekteyiz. Yani yılbaşı gecelerinde, milli ve dini bayram tatillerinde de çilingir servisi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Yani bu konuda endişe etmenize gerek yoktur.