Cengizhan Çilingir

Bornova Çilingir tecrübeli ve deneyimli kadrosu ile Bornova Cengizhan’da da hizmetinizdedir. Cengizhan Çilingir hizmetlerimiz kısaca, Araç ve Otomativ çilingirliği, hasar vermeden araçlarınızın kapısını güvenle açma, Otopark ve kepenk kumanda yedekleme işlemleri gibi daha birçok hizmetimiz mevcuttur. İzmir Bornova Çilingir’in  hizmet bölgesinden birisi olan Bornova, Cengizhan semtinde 7/24 hizmetinize açıktır.

İzmir Bornova Cengizhan Çilingir Hizmetleri

İzmir Bornova Çilingirci firması olarak, müşteri mahremiyetine saygı göstermek, doğru fiyatlandırma yapmak ve müşterilerin firmamıza güven duymaları sağlamak gibi etik ilkeler bizler için oldukça önemlidir.

Çilingircilik genel anlamda hayatımızda oldukça önemli bir yere sahip olan bir meslek olmuştur. Çoğu zaman sizlerin acil bir durumda kapılarını açmak veya kilitlerini değiştirmek için bir çilingire ihtiyaç duyduğunuzda ve güvenilir bir çilingir hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bir telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz. 25 yıldır süregelen çalışma profilimiz ve kaliteli ekibimiz ile 7/24 sizler için gururla çalışıyoruz. Bu nedenle, Bornova bölgesinde  Çilingir  ihtiyacınızda hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı üstün hizmetlerimiz ile sizler için buradayız.